big business
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Big Business

Big Business, gra ekonomiczna wydana w 1990 roku przez Magic Bytes. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST i PC (DOS).
Big Business zalicza się do gatunku gier społeczno-strategicznych z motywem ekonomicznym. Gra kładzie szczególny nacisk na aspekt związany z przedsiębiorstwem, skupiając się głównie na produkcji przemysłowej. Gracz wciela się w początkującego biznesmena, który musi odpowiednio zadbać o rozwój miasta, wytwarzając surowce i produkując nowe towary niezbędne do jego funkcjonowania. Tworzy budynki mieszkalne, obiekty publiczne oraz wszelkie elementy dekoracyjne. Poza tym, jako przedsiębiorca gracz jest zobowiązany dbać o ekologię oraz zapewniać należyte zadowolenie i bezpieczeństwo mieszkańcom miasta. Dodatkową funkcją gry stricte społecznościowej jest możliwość goszczenia znajomych, którzy ułatwiają graczowi wykonywanie zadań. Istnieje również możliwość odwiedzenia znajomych i pomoc w ich perypetiach.
Gra Big Business spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród graczy oraz zyskała dobre oceny od krytyków gier komputerowych. Humorystyczna grafika i ciekawa rozgrywka, zapewniają świetną rozrywkę dla każdego wirtualnego przedsiębiorcy!

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BIG BUSINESS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz