BHUNTER

bhunter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.40/10 (5 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze BHunter

BHunter, gra akcji wydana w 1999 roku przez Midas Interactive Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Akcja gry rozgrywa się w 2098 r. Prawo i porządek w mieście wisi na cienkim włosku. Ostatnią deską ratunku są BHunterzy. To oni zostali poproszeni o pomoc w celu ograniczenia przestępczości. Jako BHunter Twoim zadaniem jest szybkie wymierzanie sprawiedliwości wyznaczonym celom przestępczym. Do akcji wyruszusz jednym z trzech latających samochodów wybieranych na początku gry. Polowanie na przestępców odbywa się w labiryncie wysokich budynków (nad którymi nie wolno ci latać z powodu pola siłowego). Do dyspozycji masz podstawowe działko - które będziesz mógł ulepszyć w trakcie postępów w grze. Za zestrzelenia przestępcy otrzymasz kredyty za które będziesz mógł ulepszać swój pojazd. Pamiętaj, że zestrzelenie niewinnych kierowców będzie cię dorgo kosztować.


Ostatnia modyfikacja: 22 maj 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BHUNTER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać