beyond good and evil
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.20/10 (10 głosów)


Twoja ocena:O grze Beyond Good and Evil

Beyond Good and Evil, gra akcji wydana w 2003 roku przez Ubisoft Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i Xbox.
Beyon Good and Evil to gra przygodowa, której fabuła koncentruje się na przygodach dziennikarki śledczej Jane. Bohaterka współpracuje z ruchem oporu w celu wykrycia spisku rozciągającego się na całą planetę Obcych. Podczas rozgrywki kontrolujemy z perspektywy osoby trzeciej zarówno Jane, jak i jej sojuszników. Zbieramy dowody fotograficzne, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z Obcymi.
Wskaźnik zdrowia bohaterki reprezentowany jest przez serca, których poziom spada wraz z utratą energii. Mamy do dyspozycji narzędzia do walki wręcz, a także aparat fotograficzny, służący do zbierania dowodów. Jeżeli bohaterka straci wszystkie punkty życia, gra rozpoczyna się od ostatniego punktu kontrolnego. Żeby uzyskać postęp w grze, musimy też współpracować z innymi postaciami.
Beyon Good and Evil charakteryzuje się doskonałą jak na swoje czasy grafiką. Także świat przedstawiony, fabuła oraz design postacii przetrwały próbę czasu i wpłynęły na to, że Beyon Good and Evil stało się z czasem grą kultową.

Sklepy w których można kupić grę BEYOND GOOD AND EVIL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BEYOND GOOD AND EVIL chroniona jest prawem autorskim. BEYOND GOOD AND EVIL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
BEYOND   GOOD   EVIL   JANE   KOSMICI   AKCJA   PRZYGODOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BEYOND GOOD AND EVIL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz