BENEFACTOR. UWOLNIĆ MERRY-MAN ÓW.

odwiedzin: 3956    pobrano: 680


Benefactor, gra logiczno-platformowa wydana przez Psygnosis. Gra powstała w roku 1994 na komputery Amiga.
W grze sterujesz bohaterem o imieniu Ben E. Factor'em. Ben opóścił szergi armii aby ratować świat. Tym razem musi uratować grupkę Marry-man'ów, porwanych z obcej planety i uwięzionych na ziemi. Masz do pokonania 60 poziomów, podzielone na światy: Underworld, Tombs of Egypt, The treetop rescue, Stones and Bones, Merry winterland, The techno treat oraz To hell with Minniat. Podczas rozgrywki Ben'em sterujesz jak w grze platformowej, jednak aby zdobyć klucz i uwolnić Merry-Men'a musisz trochę pogłuwkować. Twoim celem jest właśnie znalezienie klucza aby uwolnić Merry-Man'a. Pamiętaj jednak o tym, że musisz uwalniać Wesołych-Ludków w odpowiedniej kolejności. Każdy Ludek posiada unikalne właściwości które pozwolą Ci ukończyć poziom. W zdobyciu klucza na pewno nie będą pomagać ci stworki, mumie czy inne latające ptaszyska.
W grze nie ma limitu 'żyć'. Grasz dopóki nie przejdziesz poziomu. Dobrą rzeczą jest wprowadzenie w grze kodów, dzięki nim nie musisz rozpoczynać rozgrywki od nowa.
Mimo że w grze zastosowano bardzo małe postacie - to i tak są wyraźne i dobrze widoczne. Pomaga to przy większych poziomach. Grafika stoi na przyzowitym poziomie jak i efekty dźwiękowe. Gra spodoba się graczom lubiącym łamigłówki.

Uwagi:
Gra wymaga minimum 1 Mb Chip RAM. Na AROS niestety nie udało nam się uruchomić gry (może być dowolny w wersji powyżej 1.3).

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą BENEFACTOR. UWOLNIĆ MERRY-MAN ÓW..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download BENEFACTOR
BENEFACTOR
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


wolne buki

Tagi