BENEATH A STEEL SKY. KLASYKA POINT AND CLICK.

beneath a steel sky
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.42/10 (12 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Beneath a Steel Sky. Klasyka Point and Click.

Beneath a Steel Sky, gra przygodowa typu point and click wydana w 1994 roku przez Virgin Interactive. Gra ukazała się dla komputerów Amiga oraz osobistych PC.

Akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w której świat został zniszczony przez zanieczyszczone środowisko. Gracz wciela się w postać Roberta Fostera, wziętego inżyniera, który skonstruował mówiącego robota o imieniu Joey. Pewnego dnia, Foster, zostaje porwany przez oddziały szturmowe z Union City. W trakcie transportu udaje mu się zbiec, kiedy helikopter go transportujący ulega awarii. W tym momencie rozpoczyna się Twoja (Roberta Fostera) przygoda.

Gra jest typowym przedstawicielem gatunku pointa nd click w przepięknej oprawie audio wizualnej. Beneath a Steel Sky, jest obowiązkowym tytułem fanów gier przygodowych.Uwagi: Gra w wersji dla komputerów Amiga wymaga min 1 Mb Chip RAM. Ze względu na ilość dyskietek w wersji dla Amigii, polecamy wersję PC.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Beneath A Steel Sky
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

adventurer   wysłano 2015-02-25 09:07:46

To była gra! Super grafika i przygoda na najwyższym poziomie! Polecam.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać