BENEATH A STEEL SKY. KLASYKA POINT AND CLICK.

odwiedzin: 2612    pobrano: 893Rok: 1994

Gatunek: przygodówka | point and click

Wydawca: Virgin Interactive

Producent: Revolution Software

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Beneath a Steel Sky, gra przygodowa typu point and click wydana w 1994 roku przez Virgin Interactive. Gra ukazała się dla komputerów Amiga oraz osobistych PC.
Akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w której świat został zniszczony przez zanieczyszczone środowisko. Gracz wciela się w postać Roberta Fostera, wziętego inżyniera, który skonstruował mówiącego robota o imieniu Joey. Pewnego dnia, Foster, zostaje porwany przez oddziały szturmowe z Union City. W trakcie transportu udaje mu się zbiec, kiedy helikopter go transportujący ulega awarii. W tym momencie rozpoczyna się Twoja (Roberta Fostera) przygoda.
Gra jest typowym przedstawicielem gatunku pointa nd click w przepięknej oprawie audio wizualnej. Beneath a Steel Sky, jest obowiązkowym tytułem fanów gier przygodowych.

Uwagi: Gra w wersji dla komputerów Amiga wymaga min 1 Mb Chip RAM. Ze względu na ilość dyskietek w wersji dla Amigii, polecamy wersję PC.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Beneath A Steel Sky przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o BENEATH A STEEL SKY

Secret Service

Pełny opis gry w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 13, strony 22-24.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą BENEATH A STEEL SKY. KLASYKA POINT AND CLICK..Gry, które mogą ci się spodobać

Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo