belief and betrayal
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Belief and Betrayal

Belief & Betrayal to charakteryzująca się bardzo mroczną fabułą gra, której tematyka dotyczy kościoła oraz wiary. Funkcjonujący po części w trójwymiarowy świecie bohater widziany jest przez z gracza z punktu widzenia osoby trzeciej.

Jonathan Danter to dziennikarz, w rolę którego przy okazji tego tytułu ma okazję wcielić się gracz. Przygotowując się do wywiadu z kardynałem, pewnego listopadowego, deszczowego dnia dziennikarz odbiera telefon z informacją o tragedii. Dzwoniący z Londynu, detektyw Scotland Yardu, przekazuje Jonathanowi informacje, że jego wuj został w brutalny sposób zamordowany. Wiadomość o zasztyletowanym wuju wprawia dziennikarza w podwójne osłupienie, ponieważ Danter był przekonany, że wuj nie żył już od dziesięciu lat.

Jonathan nie zastanawiać się długo melduję się na pokładzie samolotu i leci do Anglii, chcąc jak najszybciej wyjaśnić tajemniczą sprawę. Rozpoczyna to domino ekscytujących zdarzeń, które prowadzą dziennikarza do odkrycia spisku, którego geneza sięga ponad dwa tysiące lat wstecz od początków chrześcijaństwa. Jonathan Danter musi nie tylko szukać odpowiedzi na mnóstwo pojawiających się na poszczególnych etapach gry pytań, ale także przede wszystkim walczyć o swojej życie.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BELIEF AND BETRAYAL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz