bc racers
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.64/10 (7 głosów)


Twoja ocena:O grze BC Racers. Prehistoryczne wyścigi z Chuck Rock'iem.

BC Racers, gra zręcznościowo - wyścigowa wydana stworzona przez Core Design w 1994 roku. Pierwowzór powstal dla systemów Mega-CD. W 1995 roku powstały konwersje gry dla konsol Sega, 3DO oraz dla komputerów PC jako produkt freeware.
BC Racers jest kontynuacją serii o prehistorycznym bohaterze Chuck Rock'u. Łącznikiem pomiędzy wszystkimi częściami trylogii jest właśnie Chuck (tutaj występuje w parze ze synem Chuck'iem juniorem).
W grze dostępnych jest 32 trasy, każda w osimu sceneriach np. pustynia, dżungla, prehistoryczne miasto itp. Do wyboru mamy 6 bohaterów (kierowców). Każdy wehikuł posiada boczne siedzenie na którym siedzi towarzysz który może użyć "broni" w celu uszkodzenia rywala. W czasie rajdu niestety nie ma żadnych bonusów.
Gra jest osadzona w świecie 3d. Grafika kolorowa i jak na całą serię o Chuck Rock'u - zabawna (drzewa z oczami, możliwość przejechania widzów itp). BC Racers oferuje cztery poziomy trudności - pierwszy poziom, bardzo łatwy - ze względu na grafikę, polecamy dzieciom.


Uwagi:
W grze sterujemy klawiataturą: "Q"-przyśpieszenie, "<" skręt w lewo, ">" skręt w prawo

Czasopisma w których można poczytać o grze Bc Racers

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

johan   wysłano 2014-01-10 17:49:44

mam problem z dzwiekiem w grze a raczej z jego brakiem. probowalem w setup ale dalej nie dziala
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz