BATTLEZONE

battlezone
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.96/10 (25 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Battlezone

Battlezone, gra RTS (Real Time Strategy) i FPS (First Person Shooter) wydana w 1998 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.

Rozgrywka w Battlezone, jest jak w każdej podobnej strategi czasu rzeczywistego. Główna różnica polega na tym, że w tutaj gracz kontroluje wszystko z pola bitwy (z widoku pierwszej osoby).

Fabuła gry osadzona jest w alternatywnej historii w roku 1960, w czasach wyścigu zbojeń pomiędzy dwoma potęgami USA i USSR. Fragmenty meteoru spadły na Ziemię z cennym bio-metalem. Dzięki niemu obydwie nacje mogły zbudować statek kosmiczny, który mógł przemieszczać się pomiędzy planetami układu słonecznego. I to właśnie o ten bio-metal będziesz walczył na odległych planetach.Uwagi:Ostatnia modyfikacja: 26 październik 2017W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BATTLEZONE chroniona jest prawem autorskim. BATTLEZONE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BATTLEZONE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać