BATTLESTRIKE: FORCE OF RESISTANCE

Inne tytuły: Battlestrike: Der Widerstand, Mortyr III: Akcje dywersyjne

battlestrike force of resistance
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.33/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Battlestrike: Force of Resistance

"Battlestrike: Force of Resistance" to strzelanka pierwszoosobowa, której fabuła rozgrywa się w realiach II wojny światowej. W grze gracze wcialają się w rolę żołnierza ruchu oporu, który musi stawić czoło niemieckim siłom wroga.

Gra oferuje wiele różnorodnych zadań i misji, które rozgrywają się w różnych miejscach, w tym we Francji, Włoszech, Norwegii i innych miejsc. Podczas rozgrywki gracze będą musieli wykonywać różnego rodzaju zadania, takie jak wyeliminowanie ważnych celów, zdobywanie informacji wywiadowczych czy niszczenie sprzętu wroga.

"Battlestrike: Force of Resistance" cechuje się solidną grafiką, która, jak na grę z tamtego okresu, prezentuje się całkiem dobrze. Gra oferuje również różnorodność broni i ekwipunku, które gracze mogą wykorzystywać w swoich misjach.

Pomimo że "Battlestrike: Force of Resistance" nie jest grą, która zdobyła ogromną popularność na światowym rynku gier, to dla fanów strzelanek osadzonych w realiach II wojny światowej może stanowić ciekawą propozycję.


Ostatnia modyfikacja: 5 październik 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BATTLESTRIKE FORCE OF RESISTANCE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać