BATTLEGROUND: ARDENNES

battleground ardennes
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.79/10 (7 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Battleground: Ardennes

Battleground: Ardennes, gra strategiczna wydana w 1995 roku przez TalonSoft. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Battleground Ardennes jest strategiczną grą turową, której akcja toczy się podczas ostatnich lat II Wojny Światowej. W grze dostępne są 23 bitwy, które miały miejsce w rzeczywistości pomiędzy grudniem 1944, a styczniem 1945, w lesie ardeńskim. Gracz może kierować zarówno wojskami państw sprzymierzonych jak i wojskami Osi. Podczas rozgrywki dostępna jest mapa zawierająca ikony, które symbolizują oddziały. Gracz widzi również parametry oddziałów takie jak prędkość poruszania, morale oraz siła ognia - dzięki temu może strategicznie planować działania. Pole bitwy jest dostępne w widoku izometrycznym lub z klasycznej perspektywy top-down. Battleground Ardennes odwzorowuje realne zdarzenia historyczne, ale gracz może również wybrać 3 scenariusze specjalne, które przedstawiają alternatywne wersje zdarzeń. Dostępny jest również edytor misji, który daje graczowi możliwość stworzenia od podstaw swojej własnej bitwy, którą może rozegrać z komputerem lub z innym graczem, w dostępnym trybie multiplayer.


Uwagi: Windows 10: grę uruchom z linku _Start_Battleground.Ostatnia modyfikacja: 8 październik 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BATTLEGROUND ARDENNES.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać