BATTLE CHESS. ANIMOWANE SZACHY.

battle chess
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.28/10 (16 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Battle Chess. Animowane szachy.

Battle Chess, gra logiczna (szachy) wydana w 1988 roku przez firmę Electronic Arts. Gra powstała dla komputerów C64, Amiga, Atari ST oraz PC.

Jest to wariacja gry w szachy. Tym razem programiści z Interplay, przenieśli tradycyjną grę w szachy do cyfrowego świata . Gra oferuje dwa tryby wizualizacji planszy 2D (standardowa) lub 3D. W trybie 3D każda figura jest ładnie animowana oraz w humorystyczny sposób przedstawione są "zbicia" w formie zabawej animacji. Oczywiście dźwięk jest świetnie dopasowany do każdego z pionków. Gra jest dla osób które dopiero zaczynają naukę gry w szachy jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Battle Chess to 10 poziomów trudności, z którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest możliwość gry z drugim graczem.

Gra jak na swoje lata, graficznie prezentuje poziom wyższy niż przeciętny. Dźwięk stoi na równie wysokim poziomie. Battle Chess polecamy każdemu fanowi gier taktycznych.

Uwagi: Wersja gry dla komputerów Amiga wymaga oryginalnego Rom'u (np. Kickstart 1.3).Ostatnia modyfikacja: 10 sierpień 2013Sklepy w których można kupić grę BATTLE CHESS. ANIMOWANE SZACHY.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BATTLE CHESS. ANIMOWANE SZACHY. chroniona jest prawem autorskim. BATTLE CHESS. ANIMOWANE SZACHY. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BATTLE CHESS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać