BATTLE CHESS. ANIMOWANE SZACHY.

odwiedzin: 5017    pobrano: 1677


Battle Chess, gra logiczna (szachy) wydana w 1988 roku przez firmę Electronic Arts. Gra powstała dla komputerów C64, Amiga, Atari ST oraz PC.
Jest to wariacja gry w szachy. Tym razem programiści z Interplay, przenieśli tradycyjną grę w szachy do cyfrowego świata . Gra oferuje dwa tryby wizualizacji planszy 2D (standardowa) lub 3D. W trybie 3D każda figura jest ładnie animowana oraz w humorystyczny sposób przedstawione są "zbicia" w formie zabawej animacji. Oczywiście dźwięk jest świetnie dopasowany do każdego z pionków. Gra jest dla osób które dopiero zaczynają naukę gry w szachy jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Battle Chess to 10 poziomów trudności, z którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest możliwość gry z drugim graczem.
Gra jak na swoje lata, graficznie prezentuje poziom wyższy niż przeciętny. Dźwięk stoi na równie wysokim poziomie. Battle Chess polecamy każdemu fanowi gier taktycznych.

Uwagi: Wersja gry dla komputerów Amiga wymaga oryginalnego Rom'u (np. Kickstart 1.3).

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą BATTLE CHESS. ANIMOWANE SZACHY..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download BATTLE CHESS
BATTLE CHESS
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi