BARBIE IN THE 12 DANCING PRINCESSES

Inne tytuły: Barbie au Bal des 12 Princesses, Barbie en Las 12 Princesas Bailarinas, Barbie in le 12 Principesse Danzanti, Barbie in: Die 12 Tanzenden Prinzessinnen, Barbie i 12 Tańczących księżniczek

barbie in the 12 dancing princesses
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Barbie in The 12 Dancing Princesses

"Barbie in The 12 Dancing Princesses" to gra oparta na animowanym filmie z 2006 roku pod tym samym tytułem. Historia jest luźno inspirowana baśnią "Dwanaście Tańczących Księżniczek". W grze Barbie wciela się w postać Genevieve, jednej z dwunastu księżniczek, które mieszkały z owdowiałym ojcem, królem Randolphem. Ich beztroskie życie zostaje zakłócone, gdy do zamku przybywa kuzynka króla, Księżna Rowena, aby wychować dziewczęta na porządne księżniczki. Niestety, Rowena czyni ich życie niewesołym i zatruwa króla, co zmusza księżniczki do ucieczki do magicznego świata. Rowena jednak uwięzi je tam razem z przyjacielem Genevieve, Derekiem. Aby uzdrowić ojca, muszą użyć kielicha, by zebrać magiczną wodę.
W grze znajdziemy kilkanaście mini-gier, aktywowanych poprzez wejście w duże, obracające się monety. Jedna z mini-gier to klon gry Breakout, w której sterujemy kotem odbijającym jabłko, któym musimy zbijać liście w celu znalezienia części fletu. W innej lokacji Genevieve musi rzucać jagody w kierunku ptaków w gnieździe.
"Barbie in The 12 Dancing Princesses" to magiczna podróż do baśniowego królestwa, gdzie Barbie, walczy z przeciwnościami losu. Gra łączy w sobie elementy przygody, logicznego myślenia i kreatywności. Jest to gra przeznaczona przede wszystkim do najmłodszych graczy.


Ostatnia modyfikacja: 22 styczeń 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BARBIE IN THE 12 DANCING PRINCESSES.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać