bad mojo redux
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Bad Mojo: Redux

Bad Mojo: Redux, gra przygodowa wydana w 2004 roku przez Got Game Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).
Gry przygodowe od zawsze wzbudzały ciekawość graczy, którzy cenili sobie zagadki logiczne oraz różne mechaniki, wymagające pewnej wprawy. Tego typu rozgrywkę oferuje gra Bad Mojo: The Roach Game Redux, w której wcielamy się w… karalucha.
Historia rozpoczyna się dość niecodziennie. Otóż pewnego dnia Roger Samms, zmęczony życiem samotnik, odnajduje tajemniczy amulet, który w przeszłości należał do jego matki. Szybko okazuje się jednak, iż nie jest to zwykła błyskotka, a narzędzie zdolne do zamieniania ludzi w karaluchy. Biedny Roger sam pada ofiarą jego mocy, przez co zostaje zmuszony walczyć o życie w niezwykle groźnym dla siebie środowisku.
Gra polega na eksploracji otoczenia, w trakcie której gracze muszą wystrzegać się pułapek oraz innych zwierząt, takich jak na przykład koty czy szczury. Nasz karaluch nie potrafi wiele, dlatego trzeba szukać rozwiązań nietypowych, często polegających na zasłanianiu bohatera drobnymi przedmiotami (np. niedopałkami papierosa). W tej niezwykle kolorowej grze naszym głównym zadanie polega na tym, aby przetrwać.

Sklepy w których można kupić grę BAD MOJO: REDUX
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BAD MOJO: REDUX chroniona jest prawem autorskim. BAD MOJO: REDUX możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
BAD   MOJO   REDUX   PRZYGODOWA   KARALUCH   ROBAK   PUZZLE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BAD MOJO REDUX.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz