BAD BOYS: MIAMI TAKEDOWN

bad boys miami takedown
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.83/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Bad Boys: Miami Takedown

Bad Boys: Miami Takedown (inne tytuły Bad Boys II), gra akcji wydana w 2004 roku przez Empire Interactive Europe. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol GameCube, PlayStation i XBox.

Jest to prosta liniowa gra akcji, w której wcielamy się w bohaterów słynnego filmu “Bad Boys” i przechodzimy specjalnie przygotowane misje. Gra należy do popularnych cover shooterów, w których dużą rolę odgrywają elementy otoczenia, wykorzystywane do ukrywania się. Akcję obserwujemy zza pleców bohatera (TPP). Gra samoczynnie przydziela postać do poziomu i nie ma możliwości jej zmiany w trakcie gry. Misje są mało urozmaicone i do ich ukończenia prowadzi zazwyczaj jedna droga. Czasami można trafić na ciekawsze levele, choćby takie jak walka z bossem czy misje z użyciem broni snajperskiej. Niewątpliwym plusem jest duża ilość broni. Policjanci mają do wyboru wiele rozmaitych pistoletów, strzelb, karabinów szturmowych, shotganów czy snajperek. Podczas misji nasz bohater może mieć przy sobie dwie bronie palne. Świetnym dodatkiem są niezwykle skuteczne granaty, dzięki którym misje stają się bardziej urozmaicone. W grze oprócz zabijania mamy możliwość znajdowania dowodów na mapie i zaaresztowania przestępców. Takie rozwiązanie premiowane jest dodatkowymi punktami.


Uwagi: Grę uruchom przez Launcher.exe z prawami administratora.Ostatnia modyfikacja: 24 listopad 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   BAD   BOYS   AKCJA   STRZELANKA   TPP   FILM  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BAD BOYS MIAMI TAKEDOWN.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać