backyard skateboarding
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Backyard Skateboarding

W grze Backyard Skateboarding gracze wcielają się w rolę młodego skatera Andy’ego Mcdonalda. Zadaniem bohatera jest zdobycie funduszy na Skate Station Alpha, czyli skate park w tematyce kosmicznej.


W tym celu porusza się na deskorolce po trzech specjalnych obszarach, znajdujących się w jego najbliższym sąsiedztwie – te wypełnione są rampami, zjeżdżalniami, poręczami czy skarpami, które umożliwiają wykonywanie rozmaitych tricków. W grze ważna jest bowiem koordynacja oko-ręka – gracz musi kliknąć odpowiednią sekwencję klawiszy w konkretnym momencie, aby jego postać wykonała daną sztuczkę i otrzymała za to punktację. To od niej zależy, czy uda się spełnić marzenie o powstaniu Skate Station Alpha!


Backyard Skateboarding oferuje także szereg wyzwań oznaczonych różnymi kolorami latarni. Są zatem zadania dla początkujących, zaawansowanych oraz profesjonalistów i trzy wyzwania z bossami: Ricky’m Johnsonem, Pete’m Wheelerem oraz Jocindą Smith. W ten sposób gracz na bieżąco może rozwijać swoje umiejętności i sprawdzać ich progres.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BACKYARD SKATEBOARDING.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz