backyard hockey 2005
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Backyard Hockey 2005

Backyard Hockey 2005 to gra w której wcielamy się w zawodnika hokeju na lodzie. Tytuł jest zaprojektowany tak, aby równocześnie dostarczyć mnóstwo zabawy i przybliżyć graczowi zasady tej dyscypliny.


Urokiem Backyard Hockey 2005 jest to, że nie wcielamy się tutaj w zawodowego gracza, występującego w wysokich ligach. Zamiast tego mecze rozgrywamy w warunkach przypominających amatorskie lodowiska dla pasjonatów. Z drugiej strony w grze występuje wielu autentycznych i znanych zawodników. Twórcy zamieścili tu jednak ich dziecięce wersje. Można zatem poczuć się, jakbyśmy wcielali się w znanego zawodnika na samym początku jego przygody z hokejem, kiedy jako dziecko zdobywał swoje pierwsze umiejętności w tej dyscyplinie.


Grafika przypomina raczej grę dla najmłodszych. Jest kolorowa i dość bajkowa. Same zasady też są dość proste, ale dzięki temu gra zapewnia dużo bezstresowej rozrywki.Na początku można po prostu bliżej poznać zasady hokeja na lodzie, aby z czasem zwiększyć poziom trudności i zmierzyć się z większymi wyzwaniami.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BACKYARD HOCKEY 2005.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz