BACKYARD FOOTBALL

backyard football
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.24/10 (21 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Backyard Football

Backyard Football, gra sportowa wydana w 1999 roku przez GT Interactive Software. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).

Backyard Football to seria gier video, która zaliczana jest do jednych z lepszych serii gier sportowych. Wykorzystuje ona animację, w której w postaci profesjonalnych graczy futbolu amerykańskiego są przedstawione jako dzieci. System gier jest oparty na możliwości strategicznego zaplanowania meczu oraz prowadzenia rozgrywki. Gracz sam wybiera drużynę i ma wpływ na dobór zawodników - są to realnie istniejący zawodnicy, których nazwiska są znane fanom tej dziedziny sportu. Przykładowo, wśród rozgrywających mecze drużyn, w grze Backyard Football uczestnik może wybrać jedną z ponad trzydziestu istniejących grup National Football League, będącej największą zawodową ligą futbolu amerykańskiego. Oprócz możliwości rozgrywania wirtualnych meczy, które opierają się o wszystkie realnie istniejące, techniczne zasady gry, gracz może również prowadzić treningi poszczególnych zawodników. Gra umożliwia szkolenia konkretnych postaci, dając w tym zakresie dowolność i swobodę graczom, którzy mają tym samym wpływ na przebieg rozgrywek.


Ostatnia modyfikacja: 13 październik 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BACKYARD FOOTBALL.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać