BACKYARD BASEBALL 2005

backyard baseball 2005
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.42/10 (6 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Backyard Baseball 2005

Backyard Baseball 2005 to szósta z kolei odsłona serii Backyard Baseball. Jak sama nazwa wskazuje, gra traktuje o baseballu. Może służyć jako wstęp do poznawania zasad tej gry. Tytuł zawiera wiele nazwisk znanych amerykańskich graczy. Są oni tu przedstawieni w swoich dziecięcych wersjach, ale zachowane są ich dane i podstawowe informacje.


Gra posiada kolorową i bajkową grafikę, w założeniu przeznaczoną dla młodszych graczy. Starsi też mogą jednak dobrze się przy niej bawić. Zasady zostały opracowane w taki sposób, aby gra nie sprawiała wielkich trudności nawet komuś, kto wcześniej nie miał styczności z baseballem. Sam klimat gry nie przenosi nas na wielkie stadiony i do profesjonalnych lig. Chodzi tu o amatorskie rozgrywki, odbywające się na niewielkich boiskach.


Gracz wciela się w jednego z zawodników i kieruje nim przez cały mecz. Musi odpowiednio opanować zasady baseballu aby wiedzieć, co należy zrobić w danym momencie. Gra prowadzi jednak początkujące osoby i stopniowo pokazuje im wszystko, co muszą wiedzieć o tej dyscyplinie.


Ostatnia modyfikacja: 21 styczeń 2022Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BACKYARD BASEBALL 2005.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać