BACKYARD BASEBALL 2005

backyard baseball 2005
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.42/10 (6 głosów)


Twoja ocena:
O grze Backyard Baseball 2005

Backyard Baseball 2005 to szósta z kolei odsłona serii Backyard Baseball. Jak sama nazwa wskazuje, gra traktuje o baseballu. Może służyć jako wstęp do poznawania zasad tej gry. Tytuł zawiera wiele nazwisk znanych amerykańskich graczy. Są oni tu przedstawieni w swoich dziecięcych wersjach, ale zachowane są ich dane i podstawowe informacje.


Gra posiada kolorową i bajkową grafikę, w założeniu przeznaczoną dla młodszych graczy. Starsi też mogą jednak dobrze się przy niej bawić. Zasady zostały opracowane w taki sposób, aby gra nie sprawiała wielkich trudności nawet komuś, kto wcześniej nie miał styczności z baseballem. Sam klimat gry nie przenosi nas na wielkie stadiony i do profesjonalnych lig. Chodzi tu o amatorskie rozgrywki, odbywające się na niewielkich boiskach.


Gracz wciela się w jednego z zawodników i kieruje nim przez cały mecz. Musi odpowiednio opanować zasady baseballu aby wiedzieć, co należy zrobić w danym momencie. Gra prowadzi jednak początkujące osoby i stopniowo pokazuje im wszystko, co muszą wiedzieć o tej dyscyplinie.Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BACKYARD BASEBALL 2005.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać