baby jo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Baby Jo - Going Home. Wycieczka do domu.

Baby Jo - Going Home, to bardzo sympatyczna platformówka z elementami zręcznościowymi. Gra została wydana przez francuskie studio deweloperskie Loriciel w 1991r. Babo Jo, pierwotnie wydana została na komputery Amiga. Istnieje również wersja gry dla PC. Poniżej możecie ściągnąć obydwie wersje gry.

W grze sterujemy dzieciakiem zwanym Jo. Musimy pomóc mu w powrocie do domu. Droga do niego niestety nie jest łatwa. Musimy się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Podróżując do domu, musimy unikać ptaków, pszczół, dżdżownic i wiele innych stworzeń. Oczywiście podróż jest długa i wyczerpująca, dlatego musimy pamiętać, aby nakarmić naszego bohatera. W grze mamy dostępne butelki z mlekiem, które uzupełniają nasze siły witalne. Poza tym, w grze mamy dostępną broń, jaką są grzechotki.

Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, kolory dopasowane są do tematyki gry. Muzyka jak i efekty dźwiękowe również świetnie dopełniają całość. Baby Jo, to przyjemna i wciągająca gra platformowa - przeznaczona, dla raczej młodszych graczy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby też starsi mogli w tą grę zagrać.Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Polecamy wersję gry dla komputerów Amiga.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BABY JO.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz