baby jo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.81/10 (8 głosów)


Twoja ocena:O grze Baby Jo - Going Home. Wycieczka do domu.

Baby Jo - Going Home, to bardzo sympatyczna platformówka z elementami zręcznościowymi. Gra została wydana przez francuskie studio deweloperskie Loriciel w 1991r. Babo Jo, pierwotnie wydana została na komputery Amiga. Istnieje również wersja gry dla PC. Poniżej możecie ściągnąć obydwie wersje gry.
W grze sterujemy dzieciakiem zwanym Jo. Musimy pomóc mu w powrocie do domu. Droga do niego niestety nie jest łatwa. Musimy się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Podróżując do domu, musimy unikać ptaków, pszczół, dżdżownic i wiele innych stworzeń. Oczywiście podróż jest długa i wyczerpująca, dlatego musimy pamiętać, aby nakarmić naszego bohatera. W grze mamy dostępne butelki z mlekiem, które uzupełniają nasze siły witalne. Poza tym, w grze mamy dostępną broń, jaką są grzechotki.
Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, kolory dopasowane są do tematyki gry. Muzyka jak i efekty dźwiękowe również świetnie dopełniają całość. Baby Jo, to przyjemna i wciągająca gra platformowa - przeznaczona, dla raczej młodszych graczy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby też starsi mogli w tą grę zagrać.


Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Polecamy wersję gry dla komputerów Amiga.

BABY   JO   LORICIEL   PLATFORMOWA   ZRĘCZNOŚCIOWA   DZIECI   HOME  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BABY JO.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz