BABY JO - GOING HOME. WYCIECZKA DO DOMU.

odwiedzin: 4445    pobrano: 1435


Baby Jo - Going Home, to bardzo sympatyczna platformówka z elementami zręcznościowymi. Gra została wydana przez francuskie studio deweloperskie Loriciel w 1991r. Babo Jo, pierwotnie wydana została na komputery Amiga. Istnieje również wersja gry dla PC. Poniżej możecie ściągnąć obydwie wersje gry.
W grze sterujemy dzieciakiem zwanym Jo. Musimy pomóc mu w powrocie do domu. Droga do niego niestety nie jest łatwa. Musimy się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Podróżując do domu, musimy unikać ptaków, pszczół, dżdżownic i wiele innych stworzeń. Oczywiście podróż jest długa i wyczerpująca, dlatego musimy pamiętać, aby nakarmić naszego bohatera. W grze mamy dostępne butelki z mlekiem, które uzupełniają nasze siły witalne. Poza tym, w grze mamy dostępną broń, jaką są grzechotki.
Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, kolory dopasowane są do tematyki gry. Muzyka jak i efekty dźwiękowe również świetnie dopełniają całość. Baby Jo, to przyjemna i wciągająca gra platformowa - przeznaczona, dla raczej młodszych graczy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby też starsi mogli w tą grę zagrać.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Polecamy wersję gry dla komputerów Amiga.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download BABY JO
BABY JO
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi
BABY   JO   LORICIEL   PLATFORMÓWKA   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   DZIECI   HOME