AZRAEL`S TEAR

azraels tear
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Azrael's Tear

Azrael's Tear to innowacyjna gra przygodowa w której wcielamy się w futurystycznego archeologa, komandosa i poszukiwacza skarbów - "Raptora". Akcja gry rozgrywa się w przyszłości, w której jak zwykle - ludzkość stoi na krawędzi zniszczenia przez nieznaną zarazę. Jedynym ratunkiem jest odnalezienie świętego Graala, którego rzekome moce uzdrawiające mogą zapobiec katastrofie.

Rozgrywka przedstawiona jest z widoku pierwszej osoby, łącząc elementy gatunku gier akcji jak i przygodówek z licznymi łamigłówkami do rozwiązania. Podczas podróży nie zabraknie potyczek z z przeciwnikami jak i spotkań z nieznajomymi z którymi będziesz wymieniał informacje. Dzięki kombinezonowi możemy skanować obce formy życia i co najważniejsze - po wejściu do kolejnej lokacji wyświelony zostanie status z opisem wszystkich przedmiotów które się tam znajdują. Wędrując po świecie Aeternis będziemy musieć poradziś sobie z wszelkimi NPC jak np. dinozaury, szczury czy Rycerze Templariuszy.

Azrael's Tear to bardzo wciągająca gra, która poprzez niektóre łamigłówki oraz olbrzymi świat do zwiedzania przykuje nas do ekranów monitorów na długie godziny.


Ostatnia modyfikacja: 23 kwiecień 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   AZRAEL   TEAR   PRZYGODOWA   PUZZLE   DINOZAUR   LOCHY   SCI-FI  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

RobciomixxNFS   wysłano 2021-08-28 21:20:04

Podobno Optimus BIS wydał grę w pełnej polskiej wersji językowej.
Nie wiem czy w ogóle przetłumaczono samą grę i na ile im to wyszło (czy podłożyli dubbing), ale na 100% wydali ją z polskimi gadżetami, jak list i polskie wprowadzenie w formie papierowej. Poza tym na pudełku widnieje logo z flagą Polski, więc domyślam się, że przetłumaczono przynajmniej tekst?

Czy ma ktoś więcej informacji?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Kisia   wysłano 2023-08-09 14:19:51

Mam tego big boxa, jest flaga Polski na nim a pod nią napis instrukcja po polsku, wszystkie dodatki w pudełku są po polsku ale gra jest po angielsku
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać