avatar the last airbender
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Avatar: The Last Airbender

Gra Avatar: The Last Airbender powstała na podstawie serialu animowanego o tym samym tytule (polska nazwa „Awatar: Legenda Aanga”). Bohaterami gry są Aang, Katara, Sokka i Haru, którzy stają przed bardzo trudnym zadaniem. Przyjaciel pierwszej trójki, Hiryu, zaginął – postanawiają go zatem odnaleźć.


Hiryu, tak samo jak Aang i Katara jest przedstawicielem żywiołu wody; Sokka pochodzi z klanu Wiatru, natomiast Haru to nastolatek powiązany z żywiołem ziemi. W świecie przedstawionym w tej grze konieczne jest zjednoczenie wszystkich czterech elementów, celem zapewnienia pokoju pomiędzy Klanami i przywrócenia naturalnego porządku. Jedyną osobą, która może to osiągnąć, jest Awatar, którego obecną inkarnacją jest Aang. Chłopak ten w momencie rozpoczęcia fabuły liczy 112 lat, jednak cieleśnie ma ich zaledwie 12 – wiek spędził bowiem zamrożony w lodowcu. Jego rolą jest opanowanie podczas treningów wszystkich czterech elementów i właśnie w tym gracz będzie mu towarzyszyć.


Każdy z grywalnych bohaterów różni się jednak od pozostałych: władają różnymi broniami i mogą rozwijać swoje umiejętności poprzez pokonywanie przeciwników i zdobywanie doświadczenia. Można ich również wyposażyć w odpowiednie przedmioty, które uatrakcyjniają i ułatwiają nieco rozgrywkę. Niewątpliwie gra została stworzona dla fanów serialu, ale i osoby zupełnie niezaznajomione z uniwersum Awatara, będą się wspaniale przy niej bawić.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry AVATAR THE LAST AIRBENDER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz