ATTACK OF THE SAUCERMAN!

attack of the saucerman
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Attack of the Saucerman!

Inspiracją do stworzenia gry Attack of the Saucerman były filmy science fiction z lat 50. XX wieku, które opowiadały o inwazji pozaziemskich istot. W grze głównym bohaterem jest Ed - reprezentant obcej cywilizacji, który wraz ze swoimi przyjaciółmi Zunkiem i POD-em zostaje wysłany na Błękitną Planetę z misją zatrzymania korporacji NEDCO przed jej kolonizacją. Ed i jego towarzysze są zmuszeni do stawienia czoła Big Bubbie, pracownikowi NEDCO, podczas której dochodzi do awaryjnego lądowania i ucieczki ze Strefy 51. Dzięki podróży w czasie, naszym bohaterom udaje się w końcu ścigać Big Bubbę i innych przedstawicieli NEDCO. W grze Attack of the Saucerman gracz wciela się w Eda i pomaga mu w walce o ochronę Błękitnej Planety przed inwazją NEDCO. Podczas rozgrywki, gracz będzie miał okazję poznać wiele ciekawych postaci i zwiedzić niezwykłe miejsca, a także zmierzyć się z różnymi wyzwaniami i zagadkami. Attack of the Saucerman to świetna gra dla fanów science fiction, którzy lubią przygody i nie boją się wyzwań. Jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji i zaskakujących zdarzeń, co sprawia, że jest ona niezwykle emocjonująca. Gracz będzie miał okazję używać różnych narzędzi i broni, by walczyć z przeciwnikami i pokonywać kolejne etapy gry. Attack of the Saucerman to również gra z dużym poczuciem humoru, dzięki któremu gracz będzie się świetnie bawił podczas rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 23 grudzień 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ATTACK OF THE SAUCERMAN.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać