asterix mega madness
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Astérix: Mega Madness

Astérix: Mega Madness, gra akcji wydana w 2001 roku przez Infogrames Europe. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsole PlayStation.
Astérix: Mega Madness to zręcznościowa gra, oparta o przygody komiksowych bohaterów Astérix & Obelix" - najsławniejszej w całej Europie serii humorystycznych komiksów. Fabuła rozgrywa się w momencie, gdy Juliusz Cezar wraz se swoimi legionami dokonał podboju całej Galii. Całej? Nie! Jedna, jedyna osada wciąż stawia opór najeźdźcom i skutecznie uprzykrza im życie, a wszystko to za sprawą magiczne napoju druida Panoramixa. Wódz wioski i Galów, Asparanoix, ogłasza niezwykle zwariowane zawody - czternaście szalonych dyscyplin, takich jak pojedynki na jedzenie czy niszczenie rzymskich obozów -, w których przyjdzie nam wziąć udział jako jedna z czterech dostępnych postaci.
Wyzwaniom oferowanym przez grę możemy stawić czoło w samotności, lub z towarzyszem - zaimplementowany został system multiplayer. Oprawa graficzna cieszy oko, zaś interfejs jest czytelny i przejrzysty.
ASTERIX   OBELIX   MEGA   MADNESS   KOMIKS   AKCJA   SPORTOWA   FANTASY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ASTERIX MEGA MADNESS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz