ASTERIX AND OBELIX TAKE ON CAESAR

Inne tytuły: Asterix i Obelix kontra Cezar, Asterix und Obelix gegen Caesar, Astérix & Obélix contra César, Astérix & Obélix contre César, Astérix & Obélix contro Cesare

asterix and obelix take on caesar
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Asterix and Obelix Take on Caesar

Asterix and Obelix Take on Caesar to gra wideo stworzona na podstawie słynnej serii komiksów i filmu "Asterix i Obelix kontra Cezar". Jest to gra zręcznościowa kierowana do fanów zarówno filmu, jak i komiksu. Głównymi bohaterami jest dwójka zabawnych galów - Asterix i Obelix, którzy mieszkają w ostatniej niepodbitej przez Rzymian wiosce, w której produkuje się magiczny napój dający potężną siłę. Głównym celem gry jest powstrzymanie legionów Cezara przed dalszymi podbojami terenów Galii.


Gra składa się z kilkunastu etapów - każdy o różnym poziomie trudności. Wcielając się w gala będziemy mieli okazję brać udział w prawdziwej galijskiej uczcie, spróbować wygrać wyścig o mleko jednorożca, uciekać w areny rzymian biegnąć po krokodylach, a następnie obronić wioskę przed ich najazdem! W grze znajdziemy również dużo elementów humorystycznych takich jak: rzucanie w rzymian rybami, czy picie magicznego napoju od Panoramixa. W grze nie ma scen przemocy, jest więc ona odpowiednia dla graczy w każdym przedziale wiekowym.


Ostatnia modyfikacja: 29 marzec 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ASTERIX AND OBELIX TAKE ON CAESAR.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać