ARTHUR AND THE REVENGE OF MALTAZARD

Inne tytuły: Artur i zemsta Maltazara

arthur and the revenge of maltazard
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Arthur and the Revenge of Maltazard

Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca. Artur szykuje się do powrotu do magicznej krainy Minimków. Jednak wszystko się zmienia gdy otrzymuje tajemnicze ziarenko ryżu z desperackim wezwaniem S.O.S. Bez wahania Artur wyrusza na pomoc swoim przyjaciołom. Po dotarciu do magicznej krainy okazuje się, że wezwanie S.O.S. to podstęp złego Maltaraza, który chce wykorzystać Artura do swoich mrocznych celów.

W trakcie rozgrywki, możemy kierować się wskazówkami Maxa, przewodnika Artura w Krainie Minimków. Czeka na nas seria różnorodnych wyzwań, z którymi musimy się zmierzyć, w formie mini-gier. Pomagając Prosciutto w upieczeniu ciasta, ucząc się tańca z Koolomassaisem czy pojedynkując się z komarami. Łącznie czeka na nas 30 unikalnych wyzwań, z którymi możemy się zmierzyć rywalizując o najlepsze wyniki lub współpracując z drugim graczem.


Ostatnia modyfikacja: 8 grudzień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARTHUR AND THE REVENGE OF MALTAZARD.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać