ARMY RANGER: MOGADISHU

Inne tytuły: Terrorist Takedown: Conflict In Mogadishu, Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu, Terrorist Takedown: Opération Mogadiscio

army ranger mogadishu
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.67/10 (6 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Army Ranger: Mogadishu

"Army Ranger: Mogadishu" to gra akcji wydana w 2005 roku. Wydarzenia przedstawione w grze oparte są na prawdziwych wydarzeniach, koncentrując się na bitwie o somalijskie miasto Mogadiszu w 1993 roku.

W grze gracze wcielają się w dowódcę elitarnej jednostki specjalnej. Gra oferuje 10 rozbudowanych scenariuszy. Wśród nich znajduje się ochrona konwojów z zaopatrzeniem, aresztowanie kluczowych oficjeli wroga, odbijanie zakładników, niszczenie fabryk i magazynów przeciwnika oraz obrona amerykańskiej bazy przed atakami partyzantów oraz miejscowej ludności.

W trakcie niektórych misji gracze mają możliwość korzystania z różnych pojazdów wojskowych, takich jak terenowe HMMVV i śmigłowce bojowe Blackhawk. Ponadto, można wzywać wsparcie lotnicze od sojuszniczych jednostek.

Twórcy "Army Ranger: Mogadishu" zadbali o to, aby gra była jak najbardziej realistyczna i autentyczna. Broń, jednostki wojskowe oraz mapy zostały starannie odwzorowane, aby gracze mogli poczuć się jak prawdziwi członkowie US Army Rangers w trakcie operacji w Somalii.


Ostatnia modyfikacja: 19 październik 2023

ABANDONWARE  STARE GRY   ARMY   RANGER   MOGADISHU   STRZELANKA   FPS   AKCJA   AFRYKA   WOJNA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARMY RANGER MOGADISHU.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać