ARMORED FIST 3

armored fist 3
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Armored Fist 3

Armored Fist 3 już od wyjątkowo dobrze zaprojektowanego ekranu menu wita nas dynamiczną muzyką i żywymi barwami. Ten poziom energii będzie towarzyszyć nam przez całą grę. Nie ma tutaj co oczekiwać wysoce wysublimowanej symulacji walki pojazdami pancernymi. Rozgrywka co prawda dość wiernie odwzorowuje zachowanie czołgu w trakcie batalii, ale nastawiona jest raczej na dynamiczną zabawę i pełne akcji starcia. Realizm odchodzi tutaj na dalszy plan. Zdecydowanie jednak nie jest to wada, zwłaszcza dla miłośników potyczek arcade'owych!

Stajemy się typową dla tego rodzaju gier jednoosobową armią. Pomimo wsparcia artylerii czy jednostek powietrznych lub naziemnych - to głównie my jesteśmy odpowiedzialni za powodzenie założonych przez twórców celów. Zetrzemy się zarówno z czołgami przeciwnika jak i z siłami składającymi się z piechoty. Do dyspozycji mamy pokładowy karabin i potężne działo naszej maszyny. W ostateczności przeciwnika możemy też po prostu staranować. W przypadku trzeciej części tej gry, stajemy za sterami czołgu M1A2 Abrams, który kontrolujemy z pozycji dowódcy, strzelca lub kierowcy.

Rozgrywka oferuje nam ponad 50 dynamicznych misji oraz tryb multiplayer dopuszczający bitwy rozgrywane przez aż 32 graczy.


Ostatnia modyfikacja: 4 sierpień 2021Sklepy w których można kupić grę ARMORED FIST 3
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ARMORED FIST 3 chroniona jest prawem autorskim. ARMORED FIST 3 możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARMORED FIST 3.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać