ARMIES OF EXIGO

armies of exigo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.54/10 (12 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Armies of Exigo

Wydana na platformę Windows w 2004 roku gra Armies of Exigo to propozycja od Electronic Arts, Inc. Armies of Exigo to kolejna produkcja z serii strategii czasu rzeczywistego z elementami fantasy. Fabuła gry opiera się na rozległym konflikcie pomiędzy trzema stronami. Jedną z nich jest Imperium, czyli ludzie, elfy i krasnoludy. Kolejna ze stron to Bestie, złożone m.in. z goblinów, demonów i trolli. Upadli stanowią trzecią stronę sporu. Są nimi wszystkie te stworzenia, które popadły w niepamięć ze względu na popełniane przez siebie niecne czyny w przeszłości. Spięcie pomiędzy skonfliktowanymi, pierwszymi dwoma stronami narastało przez lata, natomiast pojawienie się Upadłych wymusiło na nich utworzenie w pewnym sensie komitywy. Otóż Upadli usilnie dążą do powiększenia swojej mocy i siły nad pozostałymi poprzez zdobycie magicznego kryształu - Heart of Void, a to nie może umknąć ich uwadze.


Rozgrywka Armies of Exigo toczy się zarówno na powierzchni ziemi, ale również pod nią. Dlatego też gra oferuje sporo ciekawych funkcji, jak podróżowanie i eksploracja podziemnych korytarzy. Oprócz trybu single-player, gra umożliwia także przeprowadzanie rozgrywek wieloosobowych, do ośmiu graczy jednocześnie.


Ostatnia modyfikacja: 11 marzec 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARMIES OF EXIGO.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać