ARMED FORCES CORP.

Inne tytuły: Najemnicy

armed forces corp
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Armed Forces Corp.

"Armed Forces Corp." to dynamiczna gra akcji/FPS w której wcielamy się w rolę najemnika, będącego członkiem tytułowej organizacji, czyli Armed Forces Corp. Akcja gry rozgrywa się na 8 zróżnicowanych poziomach. Gracze przebijają się przez podziemne kanały, stacje metra, ulice miasta, korporacyjne biurowce itp. Aby oddać realizm walk w mieście, autorzy wprowadzili kilka innowacyjnych elementów. Możemy dostosowywać nasze uzbrojenie, zmieniać tryby strzelania, a także korzystać z systemu strzelania z ukrycia.

Wśród dostępnego uzbrojenia znajdziemy różnorodne karabiny i postolety. Dodatkowo na wyposażeniu znajdziemy elementy taktyczne, takie jak gogle noktowizyjne, granaty błyskowe M84 czy maski gazowe S10. Dodatkowo, gracze mają możliwość otwierania drzwi kopniakiem.

"Armed Forces Corp." to nie tylko strzelanka, ale także gra taktyczna, gdzie umiejętności decyzyjne i zdolność do przewidywania sytuacji są równie ważne jak precyzja w celowaniu.


Ostatnia modyfikacja: 16 luty 2024

ABANDONWARE  STARE GRY   ARMED   FORCES   AKCJA   STRZELANKA   FPS  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARMED FORCES CORP.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać