ARMED & DELIRIOUS

armed and delirious
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Armed & Delirious

Armed & Delirious (inne tytuły: Dementia, Granny), gra przygodowa (point and click) wydana w 1997 roku przez Sir-tech Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Nigdy nie dokuczaj wierzętom. Niestety rodzina Cortony do tej zasady się nie stosowała i pewnego dnia wszyscy gdzieś zniknęli. Gdzieś w tajemniczym świecie wykreowanym przez Wielkiego Królika. Babcia przespała moment zninięcia rodziny. Zszedłwszy na dół do kuchni zauważyła, że nikogo nie ma - ale co gorsze - zniknęła jej książka kucharska!

Armed & Delirious, to gra pełna abstrakcyjnego humoru. W świecie, w którym będziesz się poruszał jest bardzo dziwny - spotkasz w nim przeróżne zwierzęta, przedmioty i lokalizacje. Do rozwiązania będziesz miał dziesiątki (dość trudnych) zagadek. Grę szczególnie polecamy fanom gier przygodowych i humoru rodem z Monty Pythona.


Uwagi: Przed uruchomieniem gry przeczytaj informacje zawarte w pliku !Read Me First.txt (język angielski).Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Armed And Delirious
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARMED AND DELIRIOUS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać