ARK OF TIME

ark of time
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.43/10 (7 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Ark of Time

Ark of Time, gra przygodowa (point and click) wydana w 1997 roku przez International Computer Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) i konsolę PlasyStation.

Jest rok 1997. Czworo naukowców wyrusza aby znaleźć ślady mitycznego miasta Atlantyda gdzieś na Oceanie Spokojnym. Ekspedycja składa się z archeloga - profesora Caldwella, naukowca Helen, sponsora wyprawy pana Blowera i jego siostrzeńca Simona. Przez pewien czas ekipa przesyłała informację o postępach w poszukiwaniu Atlantydy - nagle kontakt się urywa.

W grze wcielamy się w postać dziennikarza Richarda Kendalla. Twoim zadaniem jest odnalezienie ekipy poszukiwaczy i (o ile to możliwe) bezpieczne sprowadzenie ich do domu. Swoje śledztwo będziesz prowadził w kilkudziesięciu lokalizacjach na całym świecie w tym na Wyspach Karaibskich, na Wypie Wielkanocnej czy też Stonehenge.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARK OF TIME.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać