ARCTIC ADVENTURE

arctic adventure
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Arctic Adventure

Arctic Adventure to kontynuacja przygód archeologa Nevady Smitha znanego z gry Pharaoh’s Tomb. Wydana rok później, czyli 1991 roku Arctic Adventure jest również propozycją od Apogee Software, Ltd. Tym razem wyruszamy wraz z postacią na mroźne tereny Arktyki, gdzie naszym celem będzie odnalezienie skarbu Wikingów.


Pomysł na podróż do Arktyki zrodził się podczas przeglądania starych tomów w bibliotece uniwersyteckiej, gdzie Nevada natknął się na informacje o domniemanym skarbie Wikingów. Ten ukryty w zapiskach mapy, podzielony został na cztery osobne części. Każda z nich ukryta została w jaskiniach, tak aby trudniej było dotrzeć do kosztowności. Nevada postanawia jednak podjąć rękawicę i sprostać temu zadaniu. Dlatego też gracz na przestrzeni czterech epizodów, odpowiadających czterem częściom mapy, wyrusza na poszukiwania, Tym razem, główny bohater posiada nieskończoną ilość żyć. A jego włócznie z poprzedniej części, zostały zastąpione rewolwerem, co na pewno ułatwi mu samoobronę.


Ostatnia modyfikacja: 12 marzec 2020W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ARCTIC ADVENTURE chroniona jest prawem autorskim. ARCTIC ADVENTURE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARCTIC ADVENTURE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać