arcatera the dark brotherhood
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Arcatera: The Dark Brotherhood

Arcatera: The Dark Brotherhood, gra RPG wydana w 2000 roku przez Ubi Soft Entertainment Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Arcatera to gra przygodowa z wieloma elementami RPG osadzona w średniowiecznym świecie fantasy. Całość charakteryzuje się nieliniową fabułą, pozwalającą na swobodne kierowanie losami bohaterów. Nasza drużyna musi rozwikłać mroczne sekrety lasu Kantd, jej poczynania doprowadzają do jednego z dziesięciu możliwych zakończeń. Na to zadanie mają trzy tygodnie.
Gra została stworzona w oparciu o ogromny świat papierowych gier RPG i działa na podobnych zasadach. Gra rozpoczyna się w miejscowości Senora na skraju ogromnego lasu Kandt. Miasto zamieszkuje 80 różnych NPC, którzy nie czekają bezczynnie na rozwój akcji, ale żyją własnymi sprawami.
System walki z wersji papierowej został prawie całkowicie zaadaptowany, przenosząc go jedynie w świat elektroniczny. Jednak walka toczy się w czasie rzeczywistym, a gracze nie muszą zajmować się każdym aspektem rozgrywki w jednej kolejce. W każdej chwili możemy przerwać walkę i zaplanować dalszą strategię, kontrolując każdą akcję. Gra to ciekawe połączenie aspektów odkrywania świata, rozwoju postaci i walki w czasie rzeczywistym.


Uwagi: Zainstaluj patch a następnie skopiuj plik z folderu noCD w miejsce instalacji gry.

ARCATERA   DARK   BROTHERHOOD   RPG   FANTASY   PRZYGODOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARCATERA THE DARK BROTHERHOOD.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz