ANOTHER WORLD. GDZIEŚ W INNYM WYMIARZE.

odwiedzin: 9237    pobrano: 2080Rok: 1991

Gatunek: przygodówka

Wydawca: U.S. Gold

Producent: Delphine Software International

Platforma: Amiga | PC | Mac | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Another World, gra przygodowa wydana przez US Gold w 1991 roku. Pierwotnie ukazała się dla komputerów Amiga. Następnie przeniesina na komputery Atari ST, PC oraz konsolę Sega 16bit.
W grze wcielasz się w młodego naukowca. Nocą podczas eksperymentu nad przyspieszaniem cząstek elementarnych, w laboratorium uderzył piorun. Wskutek wyładowania naukowiec traci kontrolę nad eksperymentem i zostaje wchłonięty do innej rzeczywistości. I teraz zaczyna się Twoja przygoda, w innym świecie.
Another World, to gra, w której będziesz musiał przeciwstawić się wielu niebiezpieczeństwom. Już początek przygody, kiedy to znajdujesz się w basenie, musisz uciekać przed mackami dziwnej istoty. Później nie bedzie łatwiej!
Gra stworzona przez jednego człowieka Érica Chahi, zrobiła furorę w latach 90-tych. Another World sprzedana w liczbie 1 miliona egzemplarzy, co świadczy, że w grę naprawdę warto zagrać. Polecamy.

Uwagi:
Gra w wersji dla Amigi wymaga 1 Mb pamięci RAM

Grę dla PC uruchomicie przeciągając ikonę ANOTHER.EXE na DosBox'a
Another World dla Macintosha uruchomicie używając emulatora Basilisk II (na naszym forum znajdziecie jak uruchamiać gry na tym emeulatorze).

Czasopisma w których znajdziesz informacje o ANOTHER WORLD

Top Secret

Opis gry w miesięczniku Top Secret z roku 1992. Numer 04, Strony 4-5.


Secret Service

Opis gry wraz z mapą w miesięczniku Secret Service z 1993 roku. Numer 01 strony 24-25.


Magazyn Amiga

Poradnik do gry w miesięczniku Amiga z roku 1992. Numer 00, strony 12-13.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ANOTHER WORLD. GDZIEŚ W INNYM WYMIARZE..

Przejdź do sekcji: Download ANOTHER WORLD
TAGI: ANOTHER   WORLD   OUT   WORLD   PRZYGODÓWKA   DELPHINE   INTERPLAY   CHAYKIN     
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo