american mcgee presents bad day la
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.25/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze American McGee presents Bad Day LA

American McGee presents Bad Day LA to zwariowana produkcja w krzywym zwierciadle ukazująca życie amerykańskich obywateli po wydarzeniach z 11 września 2001 roku.
Głównym bohaterem gry jest były agent hollywoodzkich gwiazd, a obecnie bezdomny kloszard Anthony Williams. Jego życie diametralnie się zmienia, gdy Miasto Aniołów staje się areną przedziwnych wydarzeń i kataklizmów. W Los Angeles dochodzi do wycieku chemicznych substancji, z nieba zaczynają spadać meteoryty, a ulice roznosi tsunami. Jakby tego było mało, po mieście zaczynają się również panoszyć krwiożercze zombie. Bezdomny porzuca więc swój wózek i próbuje ratować własne życie.
Głównym zadaniem gracza jest przetrwanie w tym szalonym, pełnym niebezpieczeństw świecie. Bad Day LA to produkcja pełna absurdalnego, czarnego humoru, a jej gameplay w głównej mierze opiera się na akcji. Dlatego Anthony Williams staje do walki z zombiakami, terrorystami czy członkami gangów uzbrojony w różne rodzaje broni (m.in. klucz do kół, karabin maszynowy czy wyrzutnię rakiet). Jego poczynania w znaczny sposób wpływają na to, w jaki sposób postrzegają go inni mieszkańcy L.A. Jeśli więc zachowuje się jak furiat, strzelając do wszystkiego, co się rusza, nie może liczyć na niczyją pomoc. Z kolei wspomaganie ocalałych poprzez ratowanie ich z pożarów, ochronę przed bandytami czy eskortowanie do szpitala - przekłada się na pozytywny odbiór protagonisty przez społeczeństwo.
AMERICAN   MCGEE   BAD   DAY   AKCJA   STRZELANKA   POSTAPOKALIPSA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry AMERICAN MCGEE PRESENTS BAD DAY LA.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz