AMAZING LEARNING GAMES WITH RAYMAN

amazing learning games with rayman
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Amazing Learning Games with Rayman

Amazing Learning Games with Rayman, gra edukacyjna wydana w 1996 roku przez Ubi Soft Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) i PlayStation.

W grze wcialmy się w postać Raymana którego celem jest odzyskanie Księgi Wiedzy skradzionej przez złego Mr. Dark. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. W trakcie rozgrywki będziesz musiał liczyć oraz czytać. W grze będziesz skakał, spinał się, skradał się, używał pięści oraz uszu jako helikopter - zupełnie jak w innych grach z Raymanem. Na każdym poziomie czeka na ciebie magik, który podpowie ci co masz na danym poziomie zrobić.

Gra zawiera 180 poziomów rozgrywających się w sześciu światach w których będziesz mógł doskonalić swoje językowe i matematyczne umiejętności.


Ostatnia modyfikacja: 2 styczeń 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry AMAZING LEARNING GAMES WITH RAYMAN.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać