ALVIN AND THE CHIPMUNKS

alvin and the chipmunks
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Alvin and the Chipmunks

Gra Alvin and the Chipmunks to rozrywka dla każdego, młodszego i starszego. Pozwala ona na wieloosobowa zabawę w świecie Alvina, Szymona i Teodora, postaci znanych z filmów animowanych. Głównym zadaniem graczy w tym tytule jest powrót wiewiórek na szczyt popularności, jeżeli chodzi o muzykę. Utrzymana w komiksowym tonie fabuła skupia się na występach na dziewięciu różnych scenach - na każdej z nich gracze śpiewają i używają instrumentów. Mierzą się przy tym z utworami takich zespołów jak REM, Hootie and the Blowish, Blink 182. Całość rozgrywa się na różnych poziomach trudności, dzięki czemu każdy może spróbować swoich sił.

Gracz wybiera swoją postać i z nią przystępuje do serii turniejów muzycznych. Zadanie gracza polega na wciskaniu klawiszy zgodnie z rytmem danej piosenki. Kluczowa i ceniona jest precyzja podejmowanych działań. Na turnieje muzyczne składają się występy podczas różnych wydarzeń takich jak studniówki czy koncerty przyciągające większa publiczność. Każdy z tych występów prowadzi wyłania najlepszych wykonawców i prowadzi do najważniejszego zadania - zwycięstwa podczas Rockathonapalooza, najpopularniejszego koncertu rockowego.

Oprawa wizualna gry przywodzi skojarzenia z serialem i filmem animowanym, które dały świat poznać Alvina i Wiewiórki.


Ostatnia modyfikacja: 24 styczeń 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALVIN AND THE CHIPMUNKS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać