ALIEN SHOOTER

alien shooter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.15/10 (10 głosów)


Twoja ocena:
O grze Alien Shooter

Alien Shooter to wydana w 2003 roku gra akcji z elementami science fiction. Za jej premierę odpowiedzialny jest Big Fish Games, Inc udostępniający grę m.in. na platformę Android, PlayStation czy Windows. Fabuła gry opiera się na ataku obcej rasy na jedną z placówek badawczych. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn istoty z kosmosu opanowują wojskową bazę badawczą. Dlatego też na miejsce zostają wysłani najlepsi żołnierze z misją powstrzymania rozprzestrzeniającej się fali obcych stworzeń.


Gracz, wybierając jedną z dwóch dostępnych postaci, rozpoczyna kampanię eliminacji obcych składającą się z 10 misji. Do wyboru jest postać męska lub kobieca. Każda z nich wyposażona jest w nieco inne umiejętności. Bohater męski przystosowany jest np. do noszenia większej ilości amunicji, podczas gdy postać kobieca celniej strzela i szybciej się porusza. Bez względu na płeć, bohaterowie są bardzo dobrze wyposażeni w broń. Do dyspozycji pozostaje jeden z dziewięciu różnych broni, np. Shotgun, Flamethrower, Rocket launcher czy Magma.


Download


Sklepy w których można kupić grę ALIEN SHOOTER
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ALIEN SHOOTER chroniona jest prawem autorskim. ALIEN SHOOTER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALIEN SHOOTER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać