ALIEN SHOOTER

alien shooter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.04/10 (12 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Alien Shooter

Alien Shooter to wydana w 2003 roku gra akcji z elementami science fiction. Za jej premierę odpowiedzialny jest Big Fish Games, Inc udostępniający grę m.in. na platformę Android, PlayStation czy Windows. Fabuła gry opiera się na ataku obcej rasy na jedną z placówek badawczych. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn istoty z kosmosu opanowują wojskową bazę badawczą. Dlatego też na miejsce zostają wysłani najlepsi żołnierze z misją powstrzymania rozprzestrzeniającej się fali obcych stworzeń.


Gracz, wybierając jedną z dwóch dostępnych postaci, rozpoczyna kampanię eliminacji obcych składającą się z 10 misji. Do wyboru jest postać męska lub kobieca. Każda z nich wyposażona jest w nieco inne umiejętności. Bohater męski przystosowany jest np. do noszenia większej ilości amunicji, podczas gdy postać kobieca celniej strzela i szybciej się porusza. Bez względu na płeć, bohaterowie są bardzo dobrze wyposażeni w broń. Do dyspozycji pozostaje jeden z dziewięciu różnych broni, np. Shotgun, Flamethrower, Rocket launcher czy Magma.


Ostatnia modyfikacja: 11 luty 2020Sklepy w których można kupić grę ALIEN SHOOTER
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ALIEN SHOOTER chroniona jest prawem autorskim. ALIEN SHOOTER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Bobek   wysłano 2023-11-29 20:44:53

Bardzo fajna gra. Dostałem ją niegdyś za darmo, na płytce CD. Ładna grafika jak na tamte czasy
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać