ALIEN BREED II: THE HORROR CONTINUES

odwiedzin: 1170    pobrano: 156Rok: 1993

Gatunek: zręcznościówka | strzelanka

Wydawca: Team 17

Producent: Team 17

Platforma: Amiga

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Alien Breed II: The Horror Continues, gra zręcznościowa wydana w 1993 roku przez Team 17. Gra ukazała się dla komputerów Amiga.
Gracz po raz kolejny wciela się w postać komandosa, który udaje się z pomocą dla stacji kosmicznej, która została opanowana przez rasę obcych. Wyboru komandosa dokonuje się spośród czterech dostępnych, przy czym każdy różni się początkowym wyposażeniem. Do eksterminacji wroga służy zestaw kilku rodzajów broni, które kupuje się za uzbierane w korytarzach pieniądze. Gracz natrafia na zamknięte drzwi, które otwiera się znalezionymi lub kupionymi kluczami, a także magazynki uzupełniające zapas amunicji oraz apteczki zwiększającą siły witalne.
Grę można toczyć w pojedynkę lub z drugim graczem. Wówczas na jednym ekranie rozgrywkę toczy para komandosów.
Do przejścia jest siedemnaście etapów, które rozgrywane są w pięciu różnych kompleksach stacji kosmicznej: teren przed bazą, kompleks cywilny, naukowy, militarny oraz siedlisko królowej obcych. Kompleksy połączone są przejściami bezpieczeństwa, w których w większości przypadków jest włączona sekwencja samodestrukcji dodatkowo utrudniająca rozgrywkę.
via Wikipedia

Uwagi: Gra zmieszczona na naszych stronach jest to wersja dla komputerów z kośćmi AGA. Jeżeli używasz emulatora WinUAE, ustaw parametry jak dla A1200. Dla wygody - ustaw trzy stacje dysków.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Alien Breed Ii The Horror Continues przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o ALIEN BREED II THE HORROR CONTINUES

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 15, strona 10.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ALIEN BREED II: THE HORROR CONTINUES.

Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo