ALIEN BREED II: THE HORROR CONTINUES

odwiedzin: 697    pobrano: 99


Alien Breed II: The Horror Continues, gra zręcznościowa wydana w 1993 roku przez Team 17. Gra ukazała się dla komputerów Amiga.
Gracz po raz kolejny wciela się w postać komandosa, który udaje się z pomocą dla stacji kosmicznej, która została opanowana przez rasę obcych. Wyboru komandosa dokonuje się spośród czterech dostępnych, przy czym każdy różni się początkowym wyposażeniem. Do eksterminacji wroga służy zestaw kilku rodzajów broni, które kupuje się za uzbierane w korytarzach pieniądze. Gracz natrafia na zamknięte drzwi, które otwiera się znalezionymi lub kupionymi kluczami, a także magazynki uzupełniające zapas amunicji oraz apteczki zwiększającą siły witalne.
Grę można toczyć w pojedynkę lub z drugim graczem. Wówczas na jednym ekranie rozgrywkę toczy para komandosów.
Do przejścia jest siedemnaście etapów, które rozgrywane są w pięciu różnych kompleksach stacji kosmicznej: teren przed bazą, kompleks cywilny, naukowy, militarny oraz siedlisko królowej obcych. Kompleksy połączone są przejściami bezpieczeństwa, w których w większości przypadków jest włączona sekwencja samodestrukcji dodatkowo utrudniająca rozgrywkę.
via Wikipedia

Uwagi: Gra zmieszczona na naszych stronach jest to wersja dla komputerów z kośćmi AGA. Jeżeli używasz emulatora WinUAE, ustaw parametry jak dla A1200. Dla wygody - ustaw trzy stacje dysków.Gry, które mogą ci się spodobać

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 15, strona 10.

Przejdź do sekcji: Download ALIEN BREED II THE HORROR CONTINUES

ALIEN BREED II THE HORROR CONTINUES

Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


Tagi