alien breed ii the horror continues
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Alien Breed II: The Horror Continues

Alien Breed II: The Horror Continues, gra zręcznościowa wydana w 1993 roku przez Team 17. Gra ukazała się dla komputerów Amiga.
Gracz po raz kolejny wciela się w postać komandosa, który udaje się z pomocą dla stacji kosmicznej, która została opanowana przez rasę obcych. Wyboru komandosa dokonuje się spośród czterech dostępnych, przy czym każdy różni się początkowym wyposażeniem. Do eksterminacji wroga służy zestaw kilku rodzajów broni, które kupuje się za uzbierane w korytarzach pieniądze. Gracz natrafia na zamknięte drzwi, które otwiera się znalezionymi lub kupionymi kluczami, a także magazynki uzupełniające zapas amunicji oraz apteczki zwiększającą siły witalne.
Grę można toczyć w pojedynkę lub z drugim graczem. Wówczas na jednym ekranie rozgrywkę toczy para komandosów.
Do przejścia jest siedemnaście etapów, które rozgrywane są w pięciu różnych kompleksach stacji kosmicznej: teren przed bazą, kompleks cywilny, naukowy, militarny oraz siedlisko królowej obcych. Kompleksy połączone są przejściami bezpieczeństwa, w których w większości przypadków jest włączona sekwencja samodestrukcji dodatkowo utrudniająca rozgrywkę.
via Wikipedia


Uwagi: Gra zmieszczona na naszych stronach jest to wersja dla komputerów z kośćmi AGA. Jeżeli używasz emulatora WinUAE, ustaw parametry jak dla A1200. Dla wygody - ustaw trzy stacje dysków.

Czasopisma w których można poczytać o grze Alien Breed Ii The Horror Continues

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALIEN BREED II THE HORROR CONTINUES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz