alien breed
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.55/10 (11 głosów)


Twoja ocena:O grze Alien Breed. Ludzkość przeciwko Obcym.

Alien Breed, jest grą zręcznościową wydaną w 1991 roku przez Team 17. Gra ukazała się na komputery Amiga i PC.
IPC (Inter Planetary Corps) jest elitą wśród żolnierzy pełniących służbę utrzymania pokoju we wszechświecie. Jak każdy członek tejże elity wybieracie się na patrol który trwa pewien okres czasu. Dostaje wam się całkiem spokojny kawałek wszechśwata do patrolu. Po ukończeniu potralo wracacie do domu. Jednak nie tym razem...
I tak mniej więcej ropoczyna się Twoja historia - komandosa elitarnej jednoski IPC. Wracając do domu napotykacie opuszczony statek kosmiczny, który potrolujecie (jeżeli zagrasz z kolegą) lub patrolujesz. Jak się okazało, statek nie był opuszczony. Od tej chwili jesteś zdany tylko na swoje umiejętności. Masz do pokonania wielu obcych, jedyną pomocą jaką możesz uzyskać to lepsza broń, którą będziesz mógł kupić za piniądze zbrane podczas wędrówki po zakamarkach statku.
Alien Breed, graficznie prezentuje przyzwoity poziom (jak na Team 17 przystało). Gra jest typową grą zręcznościową - refleks jest jak na miejscu potrzebny. Zagraj jeżeli lubisz tego rodzaju gry - nie zawiedziesz się. Szczególnie polecamy grę w teamie.


Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu (może być AROS). Aby uruchomić wystarczy 1 Mb Chip RAM. Możecie od razu odpalić grę z drugiej dyskietki.

Czasopisma w których można poczytać o grze Alien Breed

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALIEN BREED.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz