ALIEN 3

odwiedzin: 139    pobrano: 15


Alien 3 (lub Alien³), gra zręcznościowa wydana w 1992 roku przez Arena Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, C64 oraz konsole Game Gear, Genesis i Sega Master System.
Alien³ to gra oparta na filmie pod tym samym tytułem. Ellen Ripley, główna bohaterka, jest w stanie hibernacji na pokładzie statku kosmicznego Sulaco (jest to statek transportowy dla więźniów). Pech chciał, że kilku obcych wdarło się na pokład Sulaco i zmusili Ripley do awaryjnego lądowania na planecie kolonii więziennej Fiorina 161. Ellen i nieuzbrojeni jeńcy muszą znaleźć sposób na przetrwanie do czasu przybycia pomocy.

Uwagi: Grę dla Genesis uruchomicie ze skrótu. Sterowanie: Enter - wybór; D - skok; S - strzał; A - zmiana broni.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Alien 3 przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ALIEN 3.

Przejdź do sekcji: Download ALIEN 3
TAGI: ALIEN   ELLEN   RIPLEY   OBCY   KOSMOS   SULACO   ZRĘCZNOŚCIÓWKA  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo