ALEXANDER

alexander
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.86/10 (11 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Alexander

Alexander jest grą z gatunku RTS (strategią czasu rzeczywistego), wydaną w 2004 roku przez Ubisoft, Inc. Fabuła gry Alexander opiera się na filmie o tym samym tytule oraz na życiorysie Aleksandra Wielkiego. Bazą gry są te same co w filmie kierunki akcji, wiernie oddano tło historyczne wydarzeń. W potyczkach biorą udział siły zarówno greckie, perskie, indyjskie, jak i egipskie. Taktyczne pojedynki udoskonalono poprzez zastosowanie hybrydowej grafiki 2D/3D, pozwalającej wprowadzić na pole walki dużą liczbę oddziałów wojskowych, gdzie bitwy mogą z łatwością pomieścić setki jednostek. Z filmu zaczerpnięto także ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Vangelisa.


Gracz musi zmierzyć się z różnorodnymi misjami z rodzaju Destroy/Survive/Escort. Skala bitew jest bogata, tym bardziej, gdy można odtworzyć jedną z wielu wielkich bitew samego Aleksandra Wielkiego.


Ostatnia modyfikacja: 10 grudzień 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALEXANDER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać