ALEX THE ALLEGATOR 2

alex the allegator 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:
O grze Alex the Allegator 2

Alex the Allegator 2 to gra planszowa dla jednego lub dwóch graczy. Pomimo podobieństw do gry Othello, wprowadza nowe mechaniki i cele, które ją wyróżniają.
Gracze na zmianę umieszczają kolorowe płytki na planszy 8x8, starając się usunąć wszystkie swoje płytki przed przeciwnikiem. W każdej turze gracze mogą albo umieścić kafelek, albo przesunąć dowolny wiersz/kolumnę o jedną jednostkę. Gracze muszą również uważać na tworzenie kwadratów z czterech płytek, które następnie są usuwane z planszy. Jeśli gracz może usunąć sześć płytek z prostokąta, otrzymuje specjalną żółtą płytkę. Na planszy losowo pojawią się również szare kafelki, które można usunąć tylko za pomocą trzech żółtych kafelków.
Oprócz wciągającej rozgrywki, Alex the Allegator 2 zawiera dwa poziomy wyzwań w trybie dla jednego gracza przeciwko komputerowi, tabelę najlepszych wyników oraz dźwięki i muzykę, które umilają czas spędzony w grze.
Alex the Allegator 2 oferuje świeże spojrzenie na tradycyjną formułę gry planszowej, ze strategiczną mechaniką i systemem punktacji, który zachęca graczy do kreatywnego myślenia i dostosowywania się do ruchów przeciwnika.Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALEX THE ALLEGATOR 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać