AIRLINE TYCOON

airline tycoon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Airline Tycoon

Airline Tycoon, gra ekonomiczna wydana w 1998 roku przez Infogrames. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows), Apple (OSX) oraz Linux.

Celem gry jest stworzenie, a następnie zarządzanie linią lotniczą. Osiągamy to zatrudniając personel, kupując nowe lub używane samoloty, ustalając trasy lotu oraz realizując zlecenia biur podróży. Wceialmy się w jednego z czterech konkurujących ze sobą właścicieli linii lotniczych. Poza standardowymi metodami konkurowania zostały również oddane nielegalne sposoby zwalczania konkurencji, takie jak na przykład przebijanie opon w samolotach innych linii lotniczych. W grze znajdziesz tryb kampanii w której oddano szereg misji do wykonania.Uwagi: Gra w wersji angielskiej to wersja RIP z dodatkie First Class. Aby ruchomić grę wejdź we właściwości pliku i ustaw paletę kolorów na 16Bit.
Polska wersja gry to obraz płyty ISO.
Jeżeli nie udało ci się uruchomić, skopiuj pliki z katalogu MS (pakiet dgVooDoo) do głównego folderu zawierającego grę.
dgVooDoo znajdziesz w sekcji Emultory / PC.

Czasopisma w których można poczytać o grze Airline TycoonDownload


Sklepy w których można kupić grę AIRLINE TYCOON
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra AIRLINE TYCOON chroniona jest prawem autorskim. AIRLINE TYCOON możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

magellic   wysłano 2023-11-05 11:35:05

Wersja na gog-u to AT:Evolution, która notabene jest do ściągnięcia na stronce. Osoby szukające wersji podstawowej ze spolszczeniem CD Projektu niestety mają pecha
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać