AGONY. ZRĘCZNOŚCIÓWKA W DOBRYM WYDANIU.

odwiedzin: 2527    pobrano: 587


Agony, gra zręcznościowa wydana przez Psygnosis w roku 1992. Gra powstała tylko dla komputerów Amiga.
Jest to typowa gra zręcznościowa typu srcoll-side (ekran przesuwany w poziomie). W grze sterujesz sową - twoim zadaniem jest zniszczyć wszystkich przeciwników. Gra nie jest odkrywcza - schematem gry, można by porównać ze starym dobrym Zybex'em z małego Atari - lecąc sową zdobywasz coraz to inne bronie, następnie na końcu etapu walczysz z Bosem.
Grę umieściliśmy tutaj, ze względu na wspaniałą oprawę graficzną jak i dźwiękową. Grając w grę całkowicie można się w niej zanurzyć. Animacja sowy jest imponująca, przez co nie zwracamy uwagi na małe niedociągnięcia - twoi wrogowie niestety nie są już tak dopracowani. Pomimo takich małych niedociągnięć warto w grę zagrać, szczególnie, że poziom trudności jest odpowiednio dobrany. Z grą na pewno spędzimy kilkadziesiąt godzin.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Można uruchomić grę używając Aros'a dołączonego do najnowszego emulatora WinUAE. Należy ustawić minimum 1Mb Chip RAM.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą AGONY. ZRĘCZNOŚCIÓWKA W DOBRYM WYDANIU..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download AGONY
AGONY
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


wolne buki

Tagi