AGONY. ZRĘCZNOŚCIÓWKA W DOBRYM WYDANIU.

odwiedzin: 2641    pobrano: 594Rok: 1992

Gatunek: zręcznościówka | strzelanka

Wydawca: Psygnosis

Producent: Art and Magic

Platforma: Amiga

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Agony, gra zręcznościowa wydana przez Psygnosis w roku 1992. Gra powstała tylko dla komputerów Amiga.
Jest to typowa gra zręcznościowa typu srcoll-side (ekran przesuwany w poziomie). W grze sterujesz sową - twoim zadaniem jest zniszczyć wszystkich przeciwników. Gra nie jest odkrywcza - schematem gry, można by porównać ze starym dobrym Zybex'em z małego Atari - lecąc sową zdobywasz coraz to inne bronie, następnie na końcu etapu walczysz z Bosem.
Grę umieściliśmy tutaj, ze względu na wspaniałą oprawę graficzną jak i dźwiękową. Grając w grę całkowicie można się w niej zanurzyć. Animacja sowy jest imponująca, przez co nie zwracamy uwagi na małe niedociągnięcia - twoi wrogowie niestety nie są już tak dopracowani. Pomimo takich małych niedociągnięć warto w grę zagrać, szczególnie, że poziom trudności jest odpowiednio dobrany. Z grą na pewno spędzimy kilkadziesiąt godzin.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Można uruchomić grę używając Aros'a dołączonego do najnowszego emulatora WinUAE. Należy ustawić minimum 1Mb Chip RAM.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Agony przeczytaj:

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą AGONY. ZRĘCZNOŚCIÓWKA W DOBRYM WYDANIU..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download AGONY
Najwyżej ocenione gry
Tagi
Oferty

$64.99    -53%  
HUAWEI Y3


$89.99    -21%  
ONEPLUS 6


$92.66    -21%  
XIAOMI REDMI 5A


Zobacz więcej ofert >>