AGE OF EMPIRES. KU CHWALE IMPERIUM.

age of empires
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.53/10 (152 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Age of Empires. Ku chwale imperium.

Age of Empires, gra strategiczna czasu rzeczywistego (rts) wydana w 1997 roku przez Microsoft. Pierwotnie gra ukazała się dla komputerów PC. W 1999 roku wydano wersję gry dla komputerów Macintosh.

Celem gry jest rowinięcie wybranej nacji od czasu kamienia (Stone Age) do potężnej cywilizacja w epoce żelaza. Grę rozpoczynamy mając we władaniu jedynie kilku wieśniaków. By zapewnić sobie zwycięstwo musimy zadbać o zasoby tj. drzewo, jadło, kamienie czy złoto. Każdy z tych zasobów jest niezbędne do rozwoju np. bez drzewa nie wybudujesz nowych budowli a bez jadła - nie zwiększysz populacji.

W grze występują cztery epoki: kamienna, neolit, brązu i żelaza. Aby awansować do kolejnej, musimy posiadać odpowiednią ilość zasobów. Każda epoka to odkrycia kolejnych budynków oraz broni i technologii.

Age of Empires oferuje kilka predefiniowanych scenariuszy oraz możliwość generowania losowych. Dodatkowo możemy zagrać w trybie multiplayer. Gra z pewnością przypdanie do gustu fanom serii Warcraft, Dune czy Civilization.Uwagi: Wersja dla komputerów PC, to gra okrojona - wersja RIP.
Wersja gry dla komputerów Macintosh. Wyjątkowo w formacie ZIP. Wypakuj grę i zamontuj w wirtualnym napędzie plik BIN. Następnie w emulatorze Sheep Shaver GUI wybierz ten napęd. Więcej informacji na forum.Ostatnia modyfikacja: 17 luty 2017

Czasopisma w których można poczytać o grze Age Of Empires
W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra AGE OF EMPIRES. KU CHWALE IMPERIUM. chroniona jest prawem autorskim. AGE OF EMPIRES. KU CHWALE IMPERIUM. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nigger   wysłano 2019-12-19 20:31:43

U mnie wywala błąd, ściąga się OK instaluje OK ale przy próbie uruchomienia przez DOSBox wywala mi komunikat że nie da się odpalić gry :(
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

dro06   wysłano 2019-07-09 18:33:54

Kiedy klikam w link do polskiej wersji ściaga się angielska da się to naprawić
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać