O grze Agatha Christie: Murder on the Orient Express

Fabuła gry „Morderstwo w Orient Expressie” opiera się bezpośrednio na powieści Agathy Christie pod tym samym tytułem. Podczas rozgrywki będziemy rozwiązywać zagadkę, w której uczestniczy jedna z najbardziej znanych postaci detektywistycznych – Herkules Poirot.


Sterujemy oryginalną postacią Antoinette, która pracuje w pociągu i współpracujemy z detektywem, aby rozwiązać sprawę. Poirot jest ranny i cały czas przebywa w łóżku, jednak służy nam za przewodnika i doradcę. Nasze śledztwo ma przynieść odpowiedź, kto zasztyletował jednego z pasażerów.


Gra toczy się w środowisku 3D, ale jest to pełnowymiarowa przygoda typu „Wskaż i kliknij”. Nie kontrolujemy ruchu postaci, po prostu klikamy na przedmiot lub miejsce, z którym chcemy wejść w interakcję. Łączenie przedmiotów i przesłuchiwanie ludzi pomagają rozwiązać zadania jak naprawa ogrzewania, otwarcie sejfu czy stworzenie telegrafu. Możemy zbierać różne wskazówki z otoczenia, w niektórych przypadkach musimy ich użyć podczas rozmów z postaciami niezależnymi, albo połączyć kilka przedmiotów, aby stworzyć nowy, który popchnie sprawę dalej. Na detektywistycznym celowniku znajduje się 20 postaci niezależnych.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry AGATHA CHRISTIE MURDER ON THE ORIENT EXPRESS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz