agatha christie evil under the sun
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Agatha Christie: Evil Under the Sun

Czy Herkules Poirot zdoła rozwiązać sprawę zabójstwa w ekskluzywnym kurorcie na wyspie, odwiedzanym przez bogatych i sławnych, kiedy każdy ma alibi? Historia jest luźno oparta na książce o tym samym tytule. Przy rozwiązywaniu zagadki zarówno gracze jak i czytelnicy nie powinni się nudzić.


Wcielamy się w jednego z najsłynniejszych detektywów (wspomnianego wcześniej Herkuless Poirota) i prowadzimy śledztwo w sprawie morderstwa słynnej aktorki Arlene Stuart. To, co miało być początkiem relaksujących wakacji w sierpniu 1940 roku w kurorcie na Wyspie Seadrift, zmienia się w dochodzenie. Kontrolujemy Poirota, gdy eksploruje swoje otoczenie (Smuggler's Rest Hotel, wyspę i miasto) oraz spotykamy się i przesłuchujemy około 20 postaci. Zgodnie z ideą po nitce do kłębka.


Gra jest rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby w przygodowym trybie „wskaż i kliknij” za pomocą myszki. Mamy łamigłówki do rozwiązania, z których większość opiera się na ekwipunku i wymaga rozwikłania. Dzięki temu otrzymujemy nowe ślady, przedmioty, klucze, a nawet księgę Voodoo. W trybie fabularnym odkrywamy tajemnice wyspy, lecz w czasie rzeczywistym działamy w londyńskim biurze, gdzie poczynania konsultujemy z prowadzącym śledztwo kapitanem Arthurem Hastingsem.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry AGATHA CHRISTIE EVIL UNDER THE SUN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz