ADVENTURES OF WILLY BEAMISH.

odwiedzin: 2644    pobrano: 883


Adventures of Willy Beamish, gra przygodowa wydana w 1992 roku przez Sierra Entertainment. Gra powstała dla komputerów Amiga i PC. W późniejszym czasie powstały wersje dla Apple Macintosh oraz dla konsoli SEGA.
W grze wcielasz się w postać tytułowego Willie'go Beamish, dziewięciolatka, który marzy o starcie w zawodach komputerowych Nintari. Wpisowe na zawody jest jednak bardzo drogie 2500$. Twoim zadaniem jest właśnie zdobycie takich funduszy a przy okazji nie narazić się rodzicom. Gra podzielona jest na kilka dni. Wiele czynności możesz wykonać w danym dniu, pamiętaj jednak o jedzeniu i wyprowadzaniu psa! W grze nie można pominąć kolejnych etapów. Wszystkie czynności musisz wykonywac po kolei.
Graficznie gra stoi na wysokim poziomie. Wszystkie rysnuki jak i animacje wykonane są w stylu komiksowym. Dźwięk również dopracowany. W grze strujemy dziewięciolatkiem, co mogłoby sugerować, że gra skierowana jest dla dzieci. Jednak nic bardziej mylnego - niektóre zdania są dość tyrudne dla dzieci, więc bez pomocy dorosłego nie uda się rozwiązać. Przy Willy Beamish można spędzić naprawdę dużo czasu.

Uwagi:
Gra dla komputerów Amiga wymaga romu min. Kickstart 1.3, pamięć min 1 Mb Chip RAM (dla większej radości z grania ustaw dużo więcej!) oraz przynajmnije 4 stacje dystkietek dla wygody. Gra zaujmuje 12 dyskietek!.

Grę w wersji dla PC uruchomicie przeciągając ikonę WILLY.EXE na Dos BOX.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o ADVENTURES OF WILLY BEAMISH

Secret Service

Numer 01 z 1993 roku. Artykuł na stronie 23.


Top Secret

Opis gry W magazynie Top Secret z 1993 roku. Numer 04, strony 24-25.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ADVENTURES OF WILLY BEAMISH..

Przejdź do sekcji: Download ADVENTURES OF WILLY BEAMISH

ADVENTURES OF WILLY BEAMISH

Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi