ADDAMS FAMILY. RODZINKA Z PIEKŁA RODEM.

odwiedzin: 3828    pobrano: 1169Rok: 1992

Gatunek: platformówka

Wydawca: Ocean Software

Producent: Ocean Software

Platforma: Amiga | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Addams Family, gra platformowo-zręcznościowa. Wydana przez firmę Ocean Software w roku 1992r. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, PC oraz C64, Amstrad i Spectrum.
Morticia została porwana! Reszta rodziny klanu Addamsów została uwięziona. Ty jako Gomez, musisz uratować wszystkich członków rodziny Pugsley'a, Wednesday, babcię oraz przywrócić pamięć wujkowi Festerowi. Następnie musisz uwolnić Motrcie i zmierzyć się z chciwym Sędzią.
Gra jest bardzo przyjemną platformówką. Klimatem nie odbiega od znanych wszystkim filmów z serii Addams Family. Graficznie bardzo ładnie, przejrzyście i schludnie. Muzka i efekty dźwiękowe wysmakowane i dopełniają całości.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Gra wymaga minimum 512 kb Chip RAM.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Addams Family przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ADDAMS FAMILY. RODZINKA Z PIEKŁA RODEM..

Przejdź do sekcji: Download ADDAMS FAMILY
TAGI: ADDAMS   FAMILY   OCEAN SOFTWARE   PLATFORMÓWKA  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo